Listopadový playlist

6. november 2017 at 19:55 | Christelle |  Inspiration
Šílená nostalgie mnou právě prochází a já se vracím k článkům, které jsem už jednou psala, ke konceptům, které jsem nikdy nijak nezrealizovala. Několikrát už jsem psala články s odkazy na písně, které jsem v tu dobu poslouchala a přišlo mi to jako dobrý nápad, pokud tam nebudu dávat nejnovější skladby ze světových hitparád, které každý zná, nebo alespoň jednou slyšel. A jelikož už jsem dlouho nic takového nezveřejnila (toť kvůli mé menší pauze), mám hlavu a přehrávač plný pro mě nových písní.
Upřímně, nevím kde začít. Všechno, co teď poslouchám se do jednoho článku nevejde a ani nechci. Ale kvůli tomu, že se to má vztahovat k měsíci podzim, nebudu vybírat nic elektro ani techno, ale spíše indie a celkově klidnější písně. Nicméně, nebudu to zdržovat a vložím vám sem má oblíbená hudební videa za měsíc listopad.


Silversun Pickups - Dots and Dashes (Enough Already)

Pale Waves - Television Romance

Cigarettes After Sex - Nothing's Gonna Hurt You Baby

The Neighbourhood - Sadderdaze

Hayley Kiyoko - Feelings

The Hunna - She's Casual

Znáte některou z písniček? Dá se to poslouchat, nebo to není zrovna váš šálek kávy? Já osobně každou z uvedeních písní mám opravdu ráda a jsem schopna je poslouchat pořád dokola. Ale každý má jiný vkus, to já nikomu neberu. Nicméně, pokud se vám některá zalíbila, jsem ráda, že jsem vám to mohla pomoct najít.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement