Proč změna

12. april 2017 at 20:49 | Christelle |  Personal crap
Přepadla vás někdy nálada, myšlenka, kdy jste chtěli něco změnit? Především sami sebe, to mám na mysli. Protože mě jo. A nemůžu se toho zbavit.
Nejlehčím způsobem jak začít se svou "změnou" bych řekla, je vizuální podoba. Spousta z nás si nechá ostříhat vlasy, začne cvičit, změní svůj šatník. Ačkoliv se o všechno z toho pokouším, nic z toho nedokáže změnit způsob jakým myslím, jakým způsobem se vypořádávám se svými problémy. Přestože toužím po něčem novém, neumím ovlivnit tok svých myšlenek, které jsou pořád stejné. A taky proč bych to měla dělat, proč bych ze sebe měla dělat něco jiného, když právě takováhle jsem měla být.
Možná prostě taková nechci být.
Je tak jednoduché si říct, že chci být jiná, že se chci změnit, ale popravdě, kolik z nás se doopravdy změnilo? Já si to říkám neustále. Při každé příležitosti, pokaždé když dostanu možnost. Když potkávám nové lidi, dostávám se do nové společnosti.
Stejně pokaždé skončím u toho samého já, na které jsem chtěla zapomenout. Kvůli kterému píšu tenhle článek. Kvůli kterému se dokážu nenávidět.
Změna vizáže není všechno. Dokud člověk nezmění své myšlení, pořád to bude on. A když se mu to podaří změnit, už to on není. V čem spočívá to vítězství?

Být sám sebou
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement