Nenávidím mouchy a chci prázdniny

13. september 2016 at 18:22 | Christelle |  Personal crap
Docela mě mrzí, že od doby, kdy začala škola, nepřidávám tolik článků, kolik bych si přála. Nevím, zda je to nedostatkem času anebo prostě nemám múzu. Nicméně jsem chtěla napsat něco o mém novém začátku na nové škole. I když tyhle kecy většinou nejsou příliš zajímavé pro ostatní, tak se to pokusím rychle shrnout.
Již od začátku druhého školního dne jsem v lavici nebyla sama, z čehož jsem měla radost. Samotnou mě i teď udivuje, že tam už někoho mám. Nechci říct přímo kamaráda, ale blíží se to k tomu. A to je pro mě úspěch. Po tak krátké době jsem se představovala jako ta, která se s nikým nebaví a je pořád zticha. Ale vida, úspěch!

Neskutečně nenávidím mouchy! Nevím, co tu pořád u mě v pokoji hledají, ale nic tu není! Neskutečně mě rozčiluje to bzučení a neustálé narážení do zdí, které se pak rozléhá po celém pokoji. Za tyhle krátký dva odstavce jsem stihla už rozplácnout čtyři. Mimochodem, bylo to učebnicí na Němčinu. Lol.

Zatím si pořád nemůžu zvyknout, že už prostě nikdy nenastoupím na autobus do města mé bývalé školy. A že nikdy už nebudu ve třídě s těma rozhádanýma holkama a s neviditelnou troškou chlapecké duše.
No, v té současné není o moc víc cítit tu drsnější stránku, protože je zase obrovská převaha holek. Ale to už jsem psala sem. Na můj vkus je tam až příliš mnoho blonďáků, ale i tak se tam najdou dvě pěkné tváře. A samozřejmě tam nechybí takový ten chlapec, který mývá na školách přezdívky typu šprt, třídní panic a tak dále. Až děsivě moc toho umí, ale i přesto to není něco převratného. Haha, že to říkám zrovna já.
Dohajzlu, další podělaná moucha!
Víc asi tu třídu rozebírat nebudu. Zas tolik lidí tam neznám, osobnosti vůbec, tak nemám o čem povídat.

Další pro mě zajímavé informace shrnuté v bodech (prostě to jen potřebuji někomu sdělit, chápejte):
  • Na škole máme v rámci informatiky psaní všemi deseti na počítači. Ach, jak mě to baví! Už dřív jsem s tím chtěla začít, ale teprve nyní, když je na mě vyvíjen jakýsi tlak, tak jsem schopna se to učit. Tenhle článek pořád píšu stylem a la ukazováčky doplněné jedním prostředníčkem, ale nevadí.

  • Máme příšernou učitelku matematiky. Někoho tak nepříjemného jsem dlouho neměla. A to přitom každému přišla na první pohled velice sympatická! Ble, tfuj, mě teda ani od pohledu nepřijde jako báječná učitelka. Ale už si pamatuje mé jméno, asi vycítila jistý potenciál. Nebo ji jen vadí, jak na ni pohrdavě koukám.

  • Jistá, teď už asi bývalá, kamarádka mě již od začátku školního roku ignoruje. Teda, asi aby se neřeklo, tak mě letmo pozdraví. A já ji, také aby se neřeklo. Ale prosím vás, zkuste mi někdo vysvětlit, proč holka, která na základce se bavila výhradně jen se mnou a hrála si na kdovíjak nejlepší kamarádku, se nyní nechce ani bavit a vyhýbá se mi, jak jen se dá? Nehledě na to, že jsem do toho vztahu investovala na rozdíl od ní docela hodně.

  • Asi jsem klesla na úroveň, kdy mě uspokojují knížky ze žánru young adult. Během jednoho týdne jsem stihla přečíst všechny díly od Selekce a byla jsem z toho odvařená jako pětileté dítě, které vidělo Shreka. Opět já. Připadala jsem si u toho jako idiot, vždyť mě to rozbrečelo a zároveň nabylo tak optimistickou energií až se mi chce z toho brečet znova. Achjoo, kam jsem to spadla.
Tohle by mohlo být zas na chvíli asi všechno. Snažím se, ale opravdu nemám nápady na psaní. Fakt ne. A když už mě něco ťukne do té mé duté hlavy, tak je to jen v jedenáct večer, kdy už jsem tak vyčerpaná, že se dokážu tak akorát převalit v posteli a usnout.
Nicméně doufám, že nelitujete času stráveného nad tímhle přihloupým článkem.

PS: možná už budu i více přidávat své vlastní fotky, neboť zítra si jdu pro nový mobil. Ale nevím, o kolik lepší bude než ten, co mám nyní. Na posledních pár hodin…
PPS: taky vás mučí se rozloučit s nějakou elektronikou? To je jako říct sbohem psovi, kterého jsem nikdy neměla. Ničí mi to srdce.
PPPS: taky když začnete psát něco PS, tak nemůžete přestat a psali byste další PPPPPPS dokud by se daly P spočítat?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Heaven Heaven | Web | 13. september 2016 at 18:34 | React

Psaní všemi deseti jsme se kdysi učili, ale vůbec to nepoužívám :D Ale tenkrát mi to docela šlo :D
Proč je většina matikářů tak divná...
Selekci jsem četla, zatím jen první díl, ale přijdu mi to fakt super :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement