Propaluje mě pohledem jen proto, že nejsem příliš komunikativní

5. august 2016 at 21:57 | Christelle |  Personal crap
Tenhle týden byl pro mě velice náročný.

Začala bych tím, že jsem opět změnila vzhled mého blogu. Tím, že jsem si předtím zvolila za pozadí les, jsem zjistila, jak moc se mi líbí zelená barva. Ten les se mi opravdu líbil, ale já u ničeho tak jednoduchého dlouho nevydržím. Tak jsem zase experimentovala a zkoušela další a další obrázky, ale pořád to bylo stejné. Takové okoukané. Dostala jsem chuť vytvořit si něco svého a pustila se do toho, co teď vidíš. V jednoduchosti je krása. A zelená je krásná. Obrázky nejsou mé, nýbrž z weheartit, kde jsem pár dlouhých minutek projížděla kolekce a hledala takové, které ve mně dokážou vyvolat nějaké pocity.
Opravdu jsem na tenhle blog nechtěla dávat popisy svých vzhledů, ale pro začátek je to asi to nejzáživnější.


V pondělí jsem odstartovala svou první brigádu vůbec. Jsem ve firmě, kde pracuje táta, takže přijetí nebylo těžké. To jsem vstávala v sedm hodin, takže to bylo pohodové. Tak mi to i připadalo, když jsem vlezla do místnosti, kde už byli shromážděni ostatní brigádníci. Opadla ze mě nervozita, byla tam jedna holka, kterou docela znám. Tak to bude v pohodě, říkala jsem si.

Opravdu tě nechci zatěžovat zbytečnostmi, takže to zrychleme.

Celý týden jsem musela vstávat v pět ráno, kdy byla ještě tma. V šest jsem nastoupila a začala dělat uklízečku. Jak zábavné. Za ten týden mám už zkřehlé a vysušené prsty u rukou, jak jsem je neustále máchala v kyblíku se špinavou vodou, mám puchýře a mozoly z nekonečného zametání. Pokaždé, když přijdu domů, jsem tak utahaná a rozbolavělá, že už se na nic jiného nezmohu.
To bych ještě nějak přežila, kdybych si tam měla aspoň s kým povídat. Nejsem příliš komunikativní typ. V neznámém prostředí jsem plachá, ale nejhorší je, že se mi to ani nechce nějak změnit. Občas tam uklízím sama, ale po většinu času tam jsem s brigádnicí, asi o dva roky starší, která kdykoliv mě vidí, tak mě propaluje pohledem. Div by mě nezabila. To že jsem s ní nenašla společnou řeč, ona se ji snažila najít v čistících přípravcích, pche, neznamená, že mě nemůže nějak brát. Místo toho neustále kroutí očima, když zjistí, že bude celé odpoledne se mnou, když mohla být s její kamarádkou, která mě při odchodu ani nepozdraví.

Nakonec přece jen budu moc něco vložit do téhle rubriky o mém osobním životě, jo!

Jak báječně to zní. Díky bohu, že tam jsem jen už týden. Těším se na konec. Dobré na tom je, že to je brigáda a nedělám to zadarmo, to je má motivace, když mi ve čtyři padesát pět zvoní budík.
Tímhle jsem si uvědomila, jak špatně na tom budu, až nastoupím na střední školu, kde nikoho neznám a všichni jsou tam kámoši. Budu tam zase ta černá ovce, která se nechce bavit. Och, já bych tak chtěla, jen kdybyste věděli! Někdy být introvertem je velice nevýhodné.

Proto jsem za tenhle týden nic nenapsala. Neměla jsem tolik času a ani inspiraci. A hlavně jsem byla unavená, fyzicky i psychicky.

Dalším plusem do budoucna je, že si musím najít práci, která nebude ve velké firmě plné lidí. A nebudu uklízečka hlavně! Nechci nějak tohle povolání shazovat, ba naopak, za tu dřinu tak málo peněz. Docela je lituji. Ještě že mě čeká gymnázium. Ideální by bylo mít práci, někde v koutku, kde si budu dělat to svoje, trochu kreativnější než vytírání podlahy, a vedle mě bude pár lidí, se kterým si o přestávce pobavím. Ach, to by byla krásná budoucnost pro moji nepovídavou povahu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 5. august 2016 at 22:02 | React

Toto znám..nekomunikace

2 womm womm | Email | Web | 6. august 2016 at 21:22 | React

POčkaj keď vyštuduješ a budeš robiť nejakú prácu čiste mentálnej povahy každý deň :-D Budeš vytierať podlahy pretože Ťa to bude baviť :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement