Oblíbené písně|Červenec

30. july 2016 at 19:00 | Christelle |  Inspiration
Myslím, že tahle série, kdy každý měsíc dám pár písniček, které mě v ten měsíc zaujaly, je naprosto zbytečná. Stejně si pořád říkám, že to nedělám pro popularitu, tu hold v kostech nemám, dělám to hlavně pro sebe. Ale taky si říkám, že možná dám někomu inspiraci v nové hudbě, neboť já si ráda poslechnu novou hudbu a takovéhle inspirace, když na ně narazím, se mi líbí. Ale je to hodně laciné, vždyť to nemá důvod sem, na tenhle blog, dávat inspiraci. Taky jsem přišla na to, že zveřejňovat shrnutí celého měsíce na začátek je absurdní. No, možná to bylo taky trochu leností a málo nových písniček, o kterých bych chtěla mluvit.


Taky bych chtěla trochu pozměnit celou myšlenku. Podělit se o písničky, které jsem slyšela, a něco málo říct, je takové nijaké. Tak bych z toho chtěla udělat něco jako fight. Já vyberu čtyři písně, jelikož osm písniček dát dohromady je na mě moc těžké, a ke každé napíšu své hodnocení. Pod článkem najdete anketu, kde můžete hlasovat vy pro tu, která se vám líbila nejvíc z mého výběru. A vítězná se objeví v dalším článku, nejspíš i v menu.
Ano, je mi jasné, že těch hlasů tam tolik nebude, možná to nakonec dopadne tak, že tam bude jen jeden ode mě.
Tak bychom mohli začít, ať už se zbytečně nerozepisuji.


Tak to je můj první favorit.
Crywolf- Slow Burn
Na tuhle písničku jsem narazila náhodou, ale jakmile jsem jí uslyšela, bylo mi hned jasné, že se musí objevit v mobilu. Chtěla jsem si o tom impretetovi zjistit víc, respektivě slyšet víc písní. V tom mi pomohlo Spotify. Nevím přesně, kam jeho písně zařadit, ale líbí se mi to.
4/5 (už mě docela omrzela, jak jsem si ji neustále přehrávala)


Další tu je píseň k soundtracku nových Ghost Busters Who od Zayna. Nebyla bych to já, kdybych si neposlechla jeho novou písničku. Melodie mě moc neuchvátila, ale text už ano. Strašně se mi líbí, jak krásně v angličtině zní slova refrénu Who you gonna call, gonna call.
3/5
Demi Lovato - Stone Cold
Tuhle písničku jsem zahlédla v televizi a musím uznat, že její pěvecký výkon je úžasný. Nepíská, nevřeští, ale přesto dokáže zaspívat úžasné vokály. Palec nahoru. Už jsem si i sehnala noty na klavír a pokouším se to zahrát. No, na originál to stačit nebude.
5/5

A teď něco veselého. Není to žádná převratná novinka, ale zdá se mi to dost optimistické. Je to TheFatRat a jeho Monody (feat. Laura Brehm)
Ani nevím, co víc k tomu říct. U předchozích jsem se krotila, abych toho nepsala příliš, ale teď ani nemám co.
3/5
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jaká písnička se ti zalíbila nejvíce?

Crywolf - Slow Burn 25% (2)
Zayn - Who 12.5% (1)
Demi Lovato - Stone Cold 12.5% (1)
TheFatRat - Monody 50% (4)

Comments

1 forever.teenager.xx forever.teenager.xx | Email | Web | 31. july 2016 at 10:20 | React

- neznám ani jednu :D asi jiný hudební vkus, každopádně si poslechnu aspoň kousek z každé.

2 Luna Luna | Web | 31. july 2016 at 17:00 | React

Znám Stone cold, mám moc ráda Demi ♥

3 Heaven Heaven | Web | 31. july 2016 at 18:09 | React

Poctivě jsem si všechny poslechla :) První je docela dobrá, ale spíš jako kulisa :) Zaynova hudba není špatná, ale moc ji nemusím. Demi určitě umí zpívat, ale mně ten její hlas prostě nesedí, nemám ho moc v lásce. Poslední je hezky optimistická :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement