Možná jednou, ale teď by to nemělo cenu

21. july 2016 at 13:34 | Christelle |  Personal crap
Chtěla jsem napsat něco o sobě. Chtěla jsem mít blog typu deníčku, ale nějak se mi to nedaří. Tak jsem se zamyslela proč.

Ať se budu snažit sebevíc, nikdy ze mě nebude člověk, který chodí každý den ven s přáteli a jezdí na nejrůznější místa. Za celé prázdniny, zatím, jsem si byla popovídat jen se třemi lidmi. V zahraničí jsem nebyla a letos se ani nedostanu. Po památkách taky nejezdím. Stručně řečeno, jsem pořád doma u svého milovaného počítače a sleduju seriály, filmy, blogy. Občas vyjdu mezi lidi, s mamkou nebo za babičkou. A mezitím také sleduju, jak mí "přátelé" přidávají fotky na sociální sítě ze svých úžasných prázdnin.
Zdá se mi těžké při mém nezáživném stereotypním životě psát něco o sobě. Nejen o prázdninách, ale celkově. Vždyť já místo školy nemám jiné koníčky. Nechodím nikam na kroužky, do klubů, na rande. Zřejmě proto se můj okruh přátel vyskytuje jen ve školním prostředí - a tudíž, proto jen ve školním roce.
Můžu si za to sama, samozřejmě. Občas mívám ty chvíle, kdy posmutním natolik, abych vlezla do postele pod peřinu, stočila se do klubíčka a pustila si hudbu. Chtěla bych někdy zažít, jaké to je mít hodně přátel. Nebo aspoň špetku těch pravých, který budou chtít se mnou trávit čas.
Nejhorší bylo, když jsem si myslela, že takové kamarády mám. Ano, asi tři si na mě ten čas udělají, ale stejně se vždycky musím ozvat já, neboť by si na mě ani nevzpomněli. Ale myslela jsem si, že mám o jednu víc. O tu, která se se mnou přes celý školní rok "strašně bavila" a hrála si na tu nejlepší kamarádku. Řekněme, že najednou už její nejlepší kamarádkou nejsem, pokud jsem někdy byla, a taky si tráví svůj čas beze mě. Ale opět, můžu si za to sama. Ta holka tohle udělala každý léto a stejně jsem jí pořád věřila. Přes rok se na mě lepila jako klíště a najednou o mě neprojevila ani zájem. Je mi úplně ajsné, že kdybych jí někde potkala, tak mě skoro ani nepozdraví.

Hold mám smůlu na přátele.

Takže myslím, že není úplně nejlepší svěřovat se na blog. Stejně mi nikdo nepomůže. Radši budu pokračovat v přidávání fiktivních blbostí, které mě trochu odpoutají od reality. Možná to bude tak lepší.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jsi právě teď šťastný/á?

Ano 51.3% (40)
Ne 48.7% (38)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement